کارت خوان کارتخوان

پارکینگ پارکینگ

ترانسفر فرودگاهی ترانسفر فرودگاهی و شهری

رستوران رستوران

سلف‌سرویس سلف‌سرویس

کافی‌شاپ کافی‌شاپ

حمل با ویلچر حمل با ویلچر

روم سرویس روم سرویس

اینترنت اینترنت

در فاصله‌ي 15 دقیقه‌ای منطقه‌ی‌ آزاد چابهار و به دور از هیاهو، قیل و قال و… سرای دُر بلوچ در نزدیکی روستای آپکان در زمینی به مساحت 2,5 هکتار در دل طبیعت و جاذبه‌های گردشگری بی‌همتا واقع شده است. نزدیکی به روستای آپکان علاوه بر مزیت‌های متفاوت باعث گردیده است تا دما و شرجی هوا در سرای دُر بلوچ، 5 الی 6 درجه از درجه‌ی هوا و شرجی بودن کاسته شده و هوای مطلوب‌تری را شاهد باشیم.
یکی از اهداف سرای دُر بلوچ، زنده نگه داشتن معماری این خطه از سرزمین‌مان هست که متأسفانه با ساخت و سازهای جدید به طور کامل از بین رفته و کپرهای موجود در حاشیه شهر با وضعیت نامناسبی که دارد آن چه را که باید به گردشگران انتقال نمی‌دهند.
در سرای دُربلوچ با حفظ اصالتِ این کپرها که از شاخ و برگ درخت خرما ساخته شده‌اند، در طراحی و دکوراسیون داخل نیز از صنایع دستی منطقه که به فراموشی سپرده شده، برای احیای آن به کار رفته است و فضای بسیار آرامش‌بخش و متفاوتی را به عزیزان گردشگر ارائه می‌نماید.
از دلایل انتخاب سرای دُر بلوچ برای اقامت سکوت، آرامش، آسمان زیبای کویر، محیط بکر و کاملاً سنتی در عین داشتن امکانات آسایشی و به دور از زندگی صنعتی و پُر مشغله‌ی امروزی که با یادآوری شب‌های اقامت، خاطره‌ای دل‌انگیز برای شما خواهد به همره خواهد داشت.